Dystans41.63 km Czas02:13 Vśrednia18.78 km/h VMAX31.00 km/h
Temp.13.0 °C SprzętRadzio :)
Odcinek 73. "Parę spraw".
Do pracy, trochę miasta i do Tyczyna.
Dystans46.39 km Teren7.00 km Czas02:13 Vśrednia20.93 km/h VMAX57.00 km/h Podjazdy440 m
Kalorie 1500 kcal Temp.23.0 °C SprzętBulls
Odcinek 72. "Odpocząć".
Z początku jechało się "tak sobie", ale później było już tylko lepiej. Najpierw na Słocinę i atak na Magdalenkę. Dalej pojechałem lasem do Cierpisza i Kraczkowej. Później Krzemienica, Strażów, Krasne i Rzeszów.
Dzikość w terenie.
Dzikość w terenie. © miciu222145
Dystans123.32 km Czas04:48 Vśrednia25.69 km/h VMAX75.00 km/h Podjazdy1930 m
Tętnośr.147 TętnoMAX185 Kalorie 2700 kcal Temp.22.0 °C SprzętRadon R1- ten szybszy.
Odcinek 71. "W Bieszczady".
Jakoś tłumów chętnych nie było, więc do Leska pojechałem z Włochatym. Poranek był słoneczny, ale rześki. Kierujemy się w stronę Hoczwi- łatwo nie jest, bo mamy wiatr prosto w twarz. Później skręcamy na Myczków i Polańczyk. Po zjeździe do Wołkowyi wybieramy drogę z niepokojącymi nas znakami- 3 brody nas czekały. Najpierw Górzanka, później Stężnica- docieramy do Baligrodu bez przeszkód, bo stan wody był niski i przejechaliśmy po suchym.
Znowu zmagamy się z wiatrem na podjeździe do Jabłonek- zjazd do Cisnej dał odrobinę Wytchnienia. Krótka przerwa i jedziemy na Żubracze, tam wspinamy się na wieżę widokową. Wiatr boczny, sporo w dół, ale droga wygląda jak poligon. Im bliżej Komańczy, tym lepiej- tutaj robimy kolejną przerwę. Czeka nas podjazd w Szczawnem, a później już z górki do Tarnawy Dolnej. Tam skracamy trochę, ale skrót był głównie podjazdem 12 % Do Leska już rzut beretem.
W drodze.
W drodze. © miciu222145
Zestaw podróżny.
Zestaw podróżny. © miciu222145
Remonty w Polańczyku.
Remonty w Polańczyku. © miciu222145
Ciekawe jak to wygląda.
Ciekawe jak to wygląda. © miciu222145
Rewelacyjna droga.
Rewelacyjna droga. © miciu222145
Jest sucho.
Jest sucho. © miciu222145
Między Wołkowyją, a Baligrodem.
Między Wołkowyją, a Baligrodem. © miciu222145
Odpoczynek na szczycie.
Odpoczynek na szczycie. © miciu222145
Przerwa w Cisnej.
Przerwa w Cisnej. © miciu222145
Ostrzelamy ich pozycje od wschodu- Żubracze.
Ostrzelamy ich pozycje od wschodu- Żubracze. © miciu222145
Poligon w stronę Komańczy.
Poligon w stronę Komańczy. © miciu222145
Szczawne.
Szczawne. © miciu222145
Serpentyny w Szczawnem.
Serpentyny w Szczawnem. © miciu222145
Ostatni podjazd.
Ostatni podjazd. © miciu222145

Dystans18.66 km Czas00:52 Vśrednia21.53 km/h VMAX40.00 km/h
Temp.11.0 °C SprzętRadzio :)
Odcinek 70. "Praca".
Dystans37.74 km Czas01:47 Vśrednia21.16 km/h VMAX32.00 km/h
Temp.9.0 °C SprzętRadzio :)
Odcinek 69. "Praca".
No i jeszcze kawałek po pracy, co by nowy napęd przetestować, prawie działa :D
Dystans18.88 km Czas00:53 Vśrednia21.37 km/h VMAX31.00 km/h
Temp.8.0 °C SprzętRadzio :)
Odcinek 68. "Praca".
Dystans23.37 km Czas01:07 Vśrednia20.93 km/h VMAX30.00 km/h
Temp.13.0 °C SprzętRadzio :)
Odcinek 67. "Praca".
Dystans16.68 km Czas00:47 Vśrednia21.29 km/h VMAX30.00 km/h
Temp.8.0 °C SprzętRadzio :)
Odcinek 66. "Praca".
Dystans127.50 km Czas05:23 Vśrednia23.68 km/h VMAX73.00 km/h Podjazdy1640 m
Tętnośr.155 TętnoMAX200 Kalorie 2500 kcal Temp.22.0 °C SprzętRadon R1- ten szybszy.
Odcinek 65. "Na piwo".
Kategoria 100 i więcej
Padł pomysł, żeby skoczyć sobie do Przemyśla. Powrót miał się odbyć przy pomocy PKP- nie ma jeszcze co szaleć. Pod Żabką pojawiło się nas pięciu, ale złapaliśmy jeszcze Tomka W., którego wieki nie widziałem. I tak oto ruszyliśmy w stronę... Łanów :D Czyli na dzień dobry jakieś 17 % Zjeżdżamy do Chmielnika i lecimy na Błędową Tyczyńską. Podjeżdżamy na Grzegorzówkę- w sumie nie wiadomo po co :D Jak już tutaj jesteśmy, to jedziemy na Dylągówkę i Szklary. Przerwa w Jaworniku Polskim i lecimy na Widaczów. Obieramy kierunek na Świebodną i Pruchnik- tutaj połowa ludzi wraca, a ja Z Chatke i Zukim podjeżdżamy na wieżę widokową. Zjeżdżamy przez las w stronę Sanu- trochę terenu, ostrzeżenia przed niedźwiedziami, takie podkarpackie warunki :D W Krzywczy przeprawiamy się przez nowy most i ciśniemy pod wiatr- rzeźnia jakaś, katastrofa. Docieramy do Krasiczyna i zaliczamy ostatni podjazd- jest i Przemyśl. Na Rynku piwko, hot dog na BP, knajpy jeszcze stolików na zewnątrz nie miały, teraz lecimy na dworzec- bilet za jedyne 17,50 i jedziemy do domu.

Pora na przerwę.
Pora na przerwę. © miciu222145
W stronę Świebodnej.
W stronę Świebodnej. © miciu222145
Z widokiem na Pruchnik.
Z widokiem na Pruchnik. © miciu222145
Pod wieżą w Pruchniku.
Pod wieżą w Pruchniku. © miciu222145
Mnogość samojebek.
Mnogość samojebek. © miciu222145
No to ciekawie.
No to ciekawie. © miciu222145
Kielner piwo niesie.
Kielner piwo niesie. © miciu222145
Chatke pokazuje klasę.
Chatke pokazuje klasę. © miciu222145
Przemyski dworzec.
Przemyski dworzec. © miciu222145
To się opaliłem.
To się opaliłem. © miciu222145
W stronę Rzeszowa.
W stronę Rzeszowa. © miciu222145

Dystans63.47 km Teren23.00 km Czas03:22 Vśrednia18.85 km/h VMAX60.00 km/h Podjazdy710 m
Tętnośr.143 TętnoMAX175 Kalorie 1900 kcal Temp.15.0 °C SprzętBulls
Odcinek 64. "Zażyć terenu".
Pora ruszyć w jakieś paryje. Najpierw do Zwięczycy, przez Boguchwałę do Lutoryża. Podjeżdżam w okolice Grochowicznej i dalej w stronę Wielkiego Lasu. Zjeżdżam do Olimpowa i ląduję w Nockowej. Podjeżdżam terenem pod przekaźniki i jadę do Błędowej Zgłobieńskiej. Przecinam główną i dalej terenem do Bzianki. Podjazd na Kielanówkę i do domu. W terenie nawet dużego błota nie było.
Ubieranko.
Ubieranko. © miciu222145
Przyroda się budzi.
Przyroda się budzi. © miciu222145
Zwidokiem na pagórki.
Zwidokiem na pagórki. © miciu222145
Okolice Bzianki.
Okolice Bzianki. © miciu222145
Wjazd do stolycy :D
Wjazd do stolycy :D © miciu222145
© 2017 Exsom Group, LLC. All Rights Reserved. Terms of Service · Privacy Policy · DMCA · System Status